Pinec Arena 20.02.2015

Protože jsem si napoprvé dobře zahrál, tak jsem v pátek vyrazil do Pinec arény znova. Výsledek byl o něco lepší, skupinu jsem jednoznačně vyhrál, ale pak jsem šel na dost dobrého trávaře (backhand – tráva, forhand – sendvič), kde až na konci třetího setu jsem začal zjišťovat jak mám hrát. Nakonec z toho bylo 7 místo z 20 hráčů viz. Pinec Aréna 20.2.2015. Úspěšnost po 2 turnajích dřžím na 71% viz. Vzájemné zápasy

 
Níže přikládám foto pro ilustraci jakým herním systémem se tam hraje. Za vstupní poplatek 140Kč jsem si pokaždé zahrál 7 zápasů (4 skupina,3 vyřazovací o konkrétní umístění viz. foto s pavoukem).

V pátek jsem tam šel už trochu unavený a v tom posledním zápase jsem toho měl už plné kecky. Takže když zápasy jsou alepoň trochu vyrovnané tak těch 7 zápasů během 2-3 hodin s nějakým rozpinkáním bohatě stačí.

 
DSC08442 DSC08443

Příspěvek byl publikován v rubrice Turnaje se štítky , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>