Sezóna 2015/2016

Do sezóny 2015/2016 vstupuje Rudná poprvé se 3 týmy:

Rudná AOP1:

Rudná BOP2:

Rudná COP3:

Výsledky soutěží:

 


V této sezóně se nejvíce dařilo týmu A, který byl posílen o klíčového hráče Tomáš Cacek. Tým až do posledních kol bojoval o 2 místo v OP1, o které jsme přišli v podstatě nevyužitím asi 3 matchballů v zápasech proti Mníšku a Roztokám (kde dotažení jednoho dalšího zápasu do vítězného konce by znamenalo 2 místo v soutěži).

Tým A zaznamenal další úspěchy a to v Českém poháru, kde vysoko porazil 2 týmy z KP2 (Buštěhrad a Neratovice C) a prohrál až s divizním KST Rakovník A (pozdější vítěz této části Českého poháru). Z týmů z Prahy západ jsme se jako jediný dostali až do 3 kola soutěže.

Na koci sezóny Tým A dosáhl dalšího úspěchu kdy zvítězil v 1. ročníku Sokolského poháru 3-členných družtev na Praze západ. Zvítězili jsme v konkurenci 24 týmů, kde jsme ani jednou neprohráli ( pouze 2 remízy s Vestcem v základní části). Více informací zde.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápasy a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>